НОВИНИ

У Білорусі затримали українця, який поставляв санкційну продукцію до Росії

05.11.2018 16:52
 • Група під керівництвом українця поставляла в РФ заборонений товар протягом 2 років. Департаментом фінансових розслідувань Комітету держконтролю по Мінській області припинена поставка санкцій продукції до Росії, якою протягом двох років займалася група українців і росіян. Про це повідомляє Інтерфакс.

  За даними фінансової міліції, незаконний дохід групи підприємців від поставки санкцій продукції в Росію склав Br300 тис. або майже $150 тис.

  Керував нелегальним бізнесом 32-річний громадянин України, він затриманий і поміщений під варту. Порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 233 (незаконна підприємницька діяльність) Кримінального кодексу Білорусії.

  У повідомленні наголошується, що підприємці в 2017-2018 роках закуповували в Польщі і на Україні плодоовочеву продукцію і ввозили її на територію Білорусі для подальшої реалізації в Росії. За даними КГК, при цьому використовувалися бухгалтерські документи чотирьох підконтрольних лжепідприємницьких структур і декількох індивідуальних підприємців.

  «У другій половині вересня оперативники фінансової міліції затримали дві фури з яблуками і томатами (вилучено понад 40 т). Ця поставка санкційної продукції виявилася останньою для групи російських та українських комерсантів», — заявляють в КГК.

  В даний час проводяться слідчі дії.

  «В ході обшуків вилучено первинні облікові документи, печатки та штампи, а також носії інформації, що свідчать про здійснення незаконної діяльності», — сказано в повідомленні.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: