НОВИНИ

Україна приєднається до ряду конвенцій ЄС для спрощення торгівлі

05.11.2018 13:58
 • Україна працює над приєднанням до Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами і Конвенції про єдиний режим транзиту, а також до Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (ACAA). Про це заявила на щорічній конференції української національної платформи форуму громадянського суспільства СП віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе, передає УНН.

  “Не менш важливим напрямком для нас є спрощення торгівлі. Це напрямок, який є принциповим для частини країн Східного партнерства та країн, що мають Угоду про асоціацію з ЄС. Ми, Україна, для себе вважаємо пріоритетом саме цей напрям таким чином, що ми вже сьогодні працюємо над визнанням уповноважених економічних операторів з обох сторін і про приєднання України до Конвенції про процедуру загального транзиту і Конвенції про спрощення формальностей торгівлі товарами, а очевидно також говоримо про приєднання до Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (ACAA)”, — сказала вона.

  На думку Клімпуш-Цинцадзе, вже мінімум 1,5 роки Україна повинна була за кількома напрямками приєднатися до цієї Угоди, але м’яч — на полі партнерів.

  АCAA — майбутня угода, яку планується оформляти протоколом до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Згідно з Додатком XV Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, українська сторона повинна була імплементувати в законодавство України положень Конвенції про спрощення формальностей в торгівлі товарами і Конвенції про єдиний режим транзиту протягом 1 року з дати вступу в силу Угоди про асоціацію з ЄС.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: