ГОЛОВНЕ

Компанія АМАКО запустила в продаж потужні нові трактори Massey Ferguson

05.11.2018 12:34
 • У Києві днями пройшла широкомасштабна сільськогосподарська виставка України ІнтерАГРО-2018. У виставці приймає участь і один з найпотужніших дилерів сільськогосподарської техніки в Україні компанія АМАКО. Agronews відвідало виставку та на власні очі ознайомилось зі зразками техніки, експонованими на стендах компанії. Екскурсію по виставці для нас особисто провів керівник департаменту маркетингу ТОВ «АМАКО Україна» Максим Чикунов. В ексклюзивному інтерв’ю він розповів нам про експонати представлені на виставці, а також про плани компанії АМАКО з розширення асортименту продукції, яка поставлятиметься на український ринок.

  Новинки тракторної техніки

  Розкажіть, з чим АМАКО приїхало на виставку ІнтерАГРО-2018?

  Коли люди йдуть на виставку, вони перш за все хочуть подивитися якісь новинки техніки, нові технології, актуальні для наступного сезону моделі техніки, та звичайно зустрітися з партнерами, і ми намагаємося задовольнити цей попит. На цій виставці наша техніка представлена на двох стендах. На одному представлена самохідна техніка Massey Ferguson, а поруч є ще один стенд з причіпною технікою Precision Planting.

  Цього разу ми представили трактори Massey Ferguson в усіх сегментах потужностей, що наразі представлені в Україні. По-перше це трактори потужністю 300+ кінських сил, вони представлені на виставці оновленою моделлю MF8737S потужністю 370 кінських сил. Також це трактори потужністю 200+ кінських сил і у даному разі це трактор MF7722S потужністю 220 кінських сил. Крім цього до уваги відвідувачів ми представили новинку 2018 року, це трактор MF6713 потужністю 132 кінських сил. Він досить універсальний і вже встиг стати досить популярним серед українських аграріїв. Де б ми його не демонстрували, завжди багато інтересу до нього. Дана модель лише один рік на українському ринку, а ми вже отримуємо дуже непогані результати. Статистика за перші три квартали цього року показує, що цей трактор у своєму сегменті вже займає помітне місце і має всі можливості «посунути» конкурентів за популярністю. Для того, щоб він зарекомендував себе як слід потрібно хоча б два-три роки.

  Трактор Massey Ferguson 8737S

  Якщо говорити про новинки, то як раз перші два трактори потрапляють під цю категорію. Якщо ви звернули увагу, то трактори MF8737 і MF7722, які представлені на стенді, мають позначку S. Це остання версія цих тракторів – виробник удосконалив їх – було оновлено дизайн і зроблені певні технічні вдосконалення. На цій виставці ці модернізовані моделі демонструються публіці вперше. До цього вони в Україні ще не виставлялися.

  А коли в Україні вже можна буде купити трактори Massey Ferguson S-серії.

  Продажі вже розпочато. У дилерів ще є певний сток тракторів MF8737, вони також продаються. Всі нові замовлення тракторів будуть прийматись вже тільки на S-серію.

  Трактор Massey Ferguson 7722S

  У чому секрет такої популярності MF6713?

  Відверто кажучи це справді класний трактор, в плані того, що у нього якість зборки, опції, які вже йдуть в стандартній комплектації вище, ніж у конкурентів, а ціна реально нижче, ніж у конкурентів.

  Серед переваг треба сказати про механічну трансмісію Power Shuttle з великою кількістю передач 12/12, що переключається за допомогою кнопки під час їзди без використання зчеплення. ВВП, навіска, все це електрогідравлічне управління. До слова вантажопідйомність задньої трьохточкової навіски 5200 кг, що дуже непогано для такого класа тракторів.

  Популярний трактор Massey Ferguson 6713

  Простора, гарно оглядова кабіна, всі органи управління розміщені зручно. При цьому завод, що виробляє ці трактори, знаходиться в Китаї. Але це завод, що побудований з нуля корпорацією AGCO по передовим технологіям. Минулого року він навіть отримав нагороду як найбільш технологічний завод Китаю.

  Технологія точного висівання

  Також на цій виставці ми демонструємо сівалку Massey Ferguson 9108 – це просапна восьмирядна сівалка для посіву кукурудзи і соняшника з технологією Precision Planting.

  Що це за технологія?

  Компанія Precision Planting всесвітній лідер з технології точного висівання кукурудзи і соняшника. Минулого року вона була придбана корпорацією AGCO, куди серед інших брендів входить бренд техніки Massey Ferguson, дилером якої в восьми областях України виступає АМАКО.

  Цього року ми почали досить активно займатись Precision Planting і у нас є певні плани по запровадженню цієї технології на наступний рік.

  Сівалка Massey Ferguson 9108

  Цьогоріч ми займаємось аналізом цієї технології, самі її вивчаєм, був проведений ряд тренінгів. У цьому році ми вже провели один захід для наших партнерів, де показали, як ця технологія працює. В наступному році ми плануємо зробити три-чотири таких заходи в рамках Croup Tour в різних регіонах України, в яких ми виступаєм ексклюзивними представниками Massey Ferguson, щоб розповсюджувати цю технологію в Україні.

  Тобто весною ми зробимо демо-посіви кукурудзи та соняшника за допомогою цієї сівалки, кожен посів показує певну перевагу цієї технології. Наприклад, будуть проведені посіви з різним налаштуванням висівного апарату для демонстрації сингулярності (кількість двійників та пропусків), яку забезпечує висівний апарат Precision Planting, з різним налаштуванням глибини посіву та тиску на ґрунт для демонстрації впливу цих факторів на потенціал урожайності кукурудзи та соняшнику.

  Таким чином, ми на практиці покажемо, який результат можна отримати при застосуванні сівалок Massey Ferguson оснащених такою технологією.

  Інші компанії не продають сівалки з технологією Precision Planting?

  Це дуже гарне запитання. В принципі клієнти можуть оснастити цією технологією практично будь-яку просапну сівалку, але лише на сівалки Massey Ferguson ця технологія ставиться вже на заводі.

  Тобто, якщо я хочу обладнати цією технологією іншу сівалку, я повинен купити окремо сівалку, потім звернутися до компанії, яка займається Precision Planting, віддати їм сівалку, вони обладнують її тут в Україні.

  В результаті це вийде дорожче, складніше і займе більше часу і сил. Лише сівалка Massey Ferguson вже з заводу йде оснащена технологією Precision Planting.

  Які ще зразки техніки представлені компанією АМАКО на виставці?

  Також ми виставили на демонстрацію передпосівні культиватори Massey Ferguson 5731-39. Це оновлений продукт. Українські аграрії добре знають ці культиватори. Свого часу вони йшли під брендом Wil-Rich модель XL, останні роки Challenger і тепер вони будуть виходити тільки під брендом Massey Ferguson. На сьогоднішній день – це актуальний продукт, бо наступний сезон у нас це весняна посівна, тому треба буде готувати ґрунт.

  Передпосівний культиватор Massey Ferguson 5731-39

  Про плани на майбутнє

  Які плани компанія АМАКО має на найближче майбутнє щодо розширення асортименту представленої техніки на українському ринку?

  На сьогоднішній день ми працюємо в трьох сегментах потужностей тракторів, на наступний рік ми також плануємо вийти на ринок тракторів 100-120 кінських сил, це техніка в основному для дрібних та середніх господарств. Це буде модель MF5711 потужністю 110 кінських сил, це буде новинка наступного року.

  Крім того, в наступному році ми плануємо вивести на ринок більш потужний телескопічний навантажувач. Зараз на виставці представлена модель Massey Ferguson TH.7035. Він обладнаний семиметровою висувною стрілою і має максимальну вантажопідйомність 3,5 тонн при максимальному висуванні стріли. Це не найбільш потужна модель, у нас в Україні вже є телескопічні навантажувачі з семиметровою стрілою і вантажопідйомністю 3,8 тонн, модель MF TH.7038. А в наступному році вже в лютому ми плануємо вивести на ринок модель MF TH.8043 зі стрілою вісім метрів і вантажопідйомністю 4,3 тонн.

  Потужний телескопічний навантажувач Massey Ferguson ТН.7035

  Ця техніка призначена для найрізноманітніших робіт. Спереду можна чіпляти багато різних навісок, наразі на виставці ми пропонуємо найбільш популярні, це ківш та вили. Як на нього кажуть – це помічник у кожному господарстві. Ця техніка може виконувати найрізноманітніші види робіт.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: