НОВИНИ

Україна просить Єгипет закрити свої порти для суден з Криму

05.11.2018 09:48
 • Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко у ході двосторонньої зустрічі з Міністром інвестицій та міжнародного співробітництва Єгипту доктором Сахар Наср звернувся до влади Єгипту із закликом закрити свої порти для суден, які виконують незаконне завантаження в Криму. Про це повідомляє Урядовий квартал.

  «Ви знаєте, що Україна зараз переживає непростий час, пов’язаний із агресією, яку розв’язала Росія проти нашої держави. У цій нелегкій боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нам дуже важлива і підтримка Африканського континенту, і Єгипту зокрема. Від імені української сторони я звертаюся до влади Єгипту із закликом обмежити доступ та утриматися від надання дозволів на заходження в єгипетські порти суден під прапорами третіх держав, які виконують незаконне завантаження в Криму», — сказав він.

  Віце прем’єр міністр підкреслив, що для України це дуже чутливе питання. Адже міжнародне право розглядає це фактично як ведення контрабандної діяльності.

  У ході зустрічі сторони також обговорили питання активізації двосторонніх контактів та розширення співпраці в усіх сферах.

  «У нас є всі можливості розширити наше співробітництво — від сільського господарства до відновлення співпраці у військовій сфері, космічній галузі тощо», — зазначив Павло Розенко.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: