НОВИНИ

Україна суттєво збільшила експорт курятини та яєць

05.11.2018 08:13
  • Минулого року український аграрний експорт показав рекордні для останніх років результати, майже 18 млрд. доларів, однак за результатами 9 місяців 2018 року показники експорту продемонстрували незначне зменшення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба Мінагрополітики.

    «Проте обсяги цьогорічного врожаю дають нам всі підстави очікувати результати на не гіршому рівні за підсумками року», – підкреслила Ольга Трофімцева, додавши, що від початку поточного року зовнішньоторговельний обіг продукції українського агропромислового комплексу досяг 16,8 млрд. доларів.

    Порівняно з попереднім роком збільшились обсяги експорту таких українських товарів АПК як: м’яса та субпродуктів домашньої птиці – на 29,3%, яєць птиці – на 73,9%, олії зі свиріпи, ріпакової або гірчичної – на 83,9%, горіхів – на 79,4%, шоколаду та інших продуктів з вмістом какао – на 21,3%, олії соєвої – на 18,3%, маргарину – на 31,9%, кондитерських виробів з цукру – на 20%, масла вершкового та інших жирів, вироблених з молока – на 16,3%, насіння ріпаку – на 15,2%,хлібобулочних, кондитерських виробів – на 12%, вин виноградних натуральних – на 46,5%, розповіла Ольга Трофімцева.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: