НОВИНИ

В Польщі поменшає українських заробітчан  

03.11.2018 16:24
 • Нацбанк України спрогнозував зниження інтенсивності трудової міграції з України до Польщі. Про це йдеться в інфляційному звіті регулятора за жовтень.

  Очікується, що українці стануть рідше їздити на роботу в Польщу через перспективу уповільнення економічного зростання в цій країні. За прогнозом Міжнародного валютного ринку ВВП Польщі сповільниться до 3,5% у 2019 році і 2,8% в середньостроковій перспективі.

  У НБУ зазначають, що на зменшення трудової міграції українців до сусідньої країни може вплинути зниження темпів створення нових робочих місць і зростання зайнятості. Також в НБУ вказують і на стриману зацікавленість польських роботодавців у залученні на відкриті вакансії працівників з України.

  При цьому ризик посилення міграційних процесів залишатиметься вагомим через збільшення зацікавленості українців у працевлаштуванні в інших країнах.

  «Про це, зокрема, свідчать дані пошукової системи Google – з другої половини 2017 року зросла кількість запитів на пошук роботи в Чехії. Крім того, в декількох європейських країнах оголошені плани щодо спрощення процедур для працевлаштування іноземних громадян», – наголосилили в НБУ.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: