Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 
  • Новини
  • Публікації
  • Інтерв'ю
  • AgroLive
  • Архівні проекти
  • Анонси

Подстраховаться не помешает! Страхование овощей открытого грунта

Agrorisk agrostahovanie.jpg

Фермеры часто пишут нам о влиянии погоды на их урожаи, и о том, что рынку овощей и фруктов не обойтись без надежного страховщика.

Выходные в Киеве: куда пойти 24-25 октября

agronews22.jpg

День шоколада  для всех любителей сладенького

Украина вдохновляет!

Аграрная схемотехника: 9 способов дать ворам по рукам

jpg_10.

Всего в Украине более 3000 госпредприятий, из них действующих только 1800. Это плоды теневой приватизации, применения схемы создания искусственной задолженности с последующим банкротством и выводом собственности госпредприятия по суду.

Городской праздник еды 3.0: гастротур по Италии и Испании

Дата проведення події: 
02.10.2015 - 11:00
04.10.2015 - 23:00
Місце проведення: 
Арт-завод Платформа, м.Лесная, ул.Беломорская, 1
Організатори заходу: 
Проект Уличная еда, Роман Тугашев.
afisha.jpg

Арт-завод Платформа не устает удивлять киевлян уникальными событиями, а команда Уличной еды расширяет масштабы – 2-4 октября организаторы приглашают всех на самый грандиозный гастроивент страны – Городской праздник еды 3.0.

Україна експортує банани

aesthetic-banan.jpeg

Друзі, а ви знали, що Україна експортує банани? Так, це правда. Ба більше, у травні 2018 року у порівнянні з травнем 2017 року експорт зріс у 2 рази», — прокоментували у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Найбільші поставки бананів у травні були з Еквадору ($8,024 млн).

Японія – пріорітетний ринок для українського експорту

25204d.jpeg

«Японія є надзвичайно цікавим ринком збуту для українського виробника та експортера не тільки і не стільки з точки зору реалізації сировини, а скільки з точки зору налагодження експорту переробленої та готової харчової продукції, особливо в таких цікавих нішах, як органічні та здорові продукти харчування»,- наголосила Ольга Трофімцева.

Ми годуємо весь Світ хлібом

hleb-pri-gastrite-1.jpg

«Хочу зняти всі побоювання наших співвітчизників, що в Україні може бути недобір зерна, зокрема, пшениці. Ми сьогодні маємо стільки збіжжя, що нам для внутрішнього споживання хлібу вистачає 5-ї частини, а все інше зерно ми експортуємо, годуємо весь світ. Ми збираємо і будемо збирати не менше 60-ти млн тонн зерна», - відмітив Віктор Шеремета.

Було знищено 675 мішків партії насіння соняшнику

2-13002.jpg

Партія насіння була некондиційна по схожості 77%, при мінімальній 85%, оброблена флудіоксонілом.

Використання оригінальних продуктів піде на користь всім

1521557049132.jpg

КИЇВ, Україна, 19 червня  2018 р. – Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, продовжує свою інформаційну кампанію з протидії підробкам, слідуючи напрямку, заданому компаніями-попередниками новоутвореного підрозділу — DuPont, DuPont Pioneer та Dow Agrosciences.  Наталія Літостанська, Керівник проектів Corteva Agriscience™, взяла участь у «IV Аграрній конференції фахівців із закупівель 2018», організованою Інформаційною компанією «ПроАгро».

ПРИЄДНУЙСЯ

Новини