НОВИНИ

Зважування вантажів у портах дозволить зберегти дороги

24.09.2020 18:32
aeb492336c5690bbeb3eb42716b6c50b_XL-12557

Перевантаженим фурам все більше “перекривають кисень” в Україні. Ще одним важливим рішенням для збереження доріг стала ініціатива Міністерства інфраструктури про зважування вантажів у портах, яке позитивно сприйняли в експертному середовищі. Експерт з питань транспортної інфраструктури В’ячеслав Коновалов відзначив раціональність такого підходу. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

“Куди йдуть перевантажені фури? Вони йдуть у порти. Тому комплекси зважування у портах повинні бути об’єднані єдиною системою з Міністерством інфраструктури та Укртрансбезпекою”, – зазначає Коновалов.

За його словами, раніше у портах ніхто не перевіряв вантажі, тому і фури їхали туди з перевантаженням, руйнуючи по шляху дороги.

“У портах все одно, яка фура до них заходить: 120 тонн або 220 тонн. Повинно бути все чітко і зрозуміло, без перевантаження. Тоді не будуть руйнуватися дороги”, – зазначив транспортник.

Коновалов запевняє, що після запуску зважування вантажів у портах різниця на дорогах буде очевидною.

“Тоді вже їм не буде сенсу перевантажувати фури. Навіщо їхати, якщо до порту все одно не довести? Вони не будуть їздити з перевантаженням, і це збереже дороги. Тобто з самого початку будуть їхати по нормі у 38 тонн, для того, щоб нормально вже доїхати до порту”, – підсумував Коновалов.

Нагадаємо, Мінінфраструктури хоче на рівні законодавства зобов’язати порти зважувати “вхідні” вантажі і передавати цю інформацію до держреєстру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: