НОВИНИ

Думка: зупинка вантажного транспорту – це колапс агропідприємств

26.03.2020 10:02
2015-566296-freightliner-inspiration-truck1

Через карантин компанії та окремі підприємства підлаштовують свою роботу під нові обставини. Наразі вантажоперевезення сільськогосподарської продукції авто і ж/д здійснюються в штатному режимі. При цьому генеральний директор компанії «Оптімусагро Трейд» Олена Буркатовська зазначає, що закриття авто і ж/д вантажоперевезень призведе до колапсу, інформує Elevatorist.

«В даний час вантажоперевезення сільськогосподарської продукції авто і ж/д здійснюються в штатному режимі. Ми доставляємо автотранспортом насіння соняшнику з господарств прилеглих областей, і з наших елеваторів на оліноекстракційний завод компанії. Олію соняшникову доставляємо в порти, шрот веземо в основному в Республіку Білорусь, лузгу в Польщу», — наголосила Олена Буркатовська.

Проте, на її думку, закриття авто і ж/д вантажоперевезень призведе до колапсу, не тільки до зриву експортних контрактів, штрафним санкціям, але і до повної ізоляції областей.

«Не можна цього допустити, тому що автомобільним транспортом ми доставляємо сировину, а залізничним відвантажуємо олію соняшникову, шрот і лушпиння. Я не думаю, що уряд на це піде, інакше це призведе до повної зупинки всіх підприємств», — підсумувала вона.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: