НОВИНИ

Зниження вартості пальмової олії спровокувало падіння цін на ріпак

19.01.2020 12:03
пальмова-олія-1024x682

На торгах 15 січня спостерігалося різке падіння цін на ріпак на тлі фіксації прибутку по довгих позиціях для лютневого контракту, і слідом за зниженням цін на пальмову олію. Про це повідомляє прес-служба Agritel.

«Припинення Індією імпорту пальмової олії з Малайзії призвело до значного падіння цін в Куала-Лумпур. Таке різке падіння також підживлюється технічними факторами, перші сигнали від яких з’явилися на початку тижня», — відзначають аналітики Agritel. Згідно з матеріалом, в щомісячному звіті FranceAgrimer підвищив оцінки експорту французької пшениці за межі ЄС до 12,4 млн т проти 12,2 млн т в минулому місяці. Оцінка запасів мало змінилася і склала 2,395 млн т.

Збільшення експорту за межі ЄС компенсується скороченням експорту всередині ЄС. У балансі кукурудзи зміни були невеликими, а кінцеві запаси очікуються в 2,073 млн т. «У той час як температури в басейні Чорного моря залишаються значно вище середніх, в даний час погодні умови здаються сприятливими для розвитку сільськогосподарських культур. У найближчі тижні очікуються опади », — додають експерти.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: