НОВИНИ

Знаний експерт передпосівного обробітку Wil-Rich

29.07.2023 15:05
230517-182154-07296-photo-jesper-anhede-print

Робочі органи культиватора, зокрема стрілчасті лапи, закріплені на спеціальних реберних стійках Edge-on, завжди працюють посередині необробленої зони ділянки, залишеної передніми лапами. Таке спеціальне розташування лап Split-the-Middle гарантує, що ґрунт суцільно обробляється по всій ширині машини.

Рівномірне розташування 67 стійок (культиватор Wil-Rich XL2 із робочою шириною захвату 11,9 м) на шести рядах рами (відстань від першого до останнього становить 3,6 м) забезпечує безперешкодне проходження великої кількості рослинних решток. Інтервал між сусідніми проходами робочих органів становить лише 17,8 см що гарантує повне перекриття під час обробітку та суцільне підрізання обробленого шару ґрунту, коріння бур’янів та падалиці.

Культиватори можна комплектувати різноманітним обладнанням, яке завершує підготовку ґрунту, зокрема трирядною пружинною бороною з вирівнювальним котком; трирядною зубовою бороною з вирівнювальним котком; чотирирядною пружинною бороною або п’ятирядною зубовою бороною.

Такий потужний та універсальний лаповий передпосівний культиватор буде хорошим рішенням для аграріїв з різними ґрунтовими умовами, з різними способами підготовки ґрунту, для будь яких культур в сівозміни, для швидкої та якісної підготовки ґрунту. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: