НОВИНИ

Зливи затоплюють окупований Крим

05.07.2021 09:36
630_360_1487379583-7043

Понад сто об’єктів, більшість з яких житлові будинки, підтопило в Бахчисарайському районі окупованого Криму після злив. Про це повідомляє Інтерфакс, пише agronews.ua.

“Виявлено 108 об’єктів в зоні підтоплення. З них 104 — житлові, п’ять індивідуальних будинків відновленню не підлягають, вони повністю зруйновані. Чотири об’єкти — це нежитлові приміщення: пожежна станція, психоневрологічний диспансер і два комерційних об’єктів”, — сказав “віце-прем’єр” анексованої “республіки” Євген Кабанов.

За його словами, вночі в зоні підтоплень чергуватимуть 60 рятувальників і 11 одиниць техніки, бо до ранку знову очікуються дощі. До відновлювальних робіт приступлять сто осіб і 18 одиниць техніки.

За інформацією “влади”, зараз життю і здоров’ю місцевих жителів нічого не загрожує. Електропостачання всіх абонентів повинні відновити. З психоневрологічного інтернату близько 30 пацієнтів евакуювали, лежачих перенесли на верхні поверхи.

Чергові зливи почалися в окупованому Криму в ніч на неділю. Близько 6 тисяч абонентів в різних муніципалітетах залишилися без електрики.

Нагадаємо, що в Україні зливи знищили десятки гектарів посівів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: