НОВИНИ

Згідно з опитуванням, лише 22% українців підтримують продаж землі

30.11.2019 13:03
zemlya-1

Якби всеукраїнський референдум про продаж землі сільськогосподарського призначення проходив найближчої неділі, то за нього проголосувало б лише 22% українців, 59% – проти, 14% не брали б участі у голосуванні. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно з опитуванням, ухвалення Радою законопроєкту про ринок землі в першому читанні підтримали 29% респондентів, не підтримали – вдвічі більше – 64%.

Опитування також показало, що у випадку, якщо іноземці зможуть купувати землю в Україні до проведення відповідного референдуму, то на думку 43% респондентів, відповідальність за це буде на Верховній Раді; на думку 17% – на Кабінеті міністрів; на думку 51% – на Зеленському; на думку 10% – на Конституційному Суді; на думку 14% – на партії «Слуга народу»; на думку 14% – на правоохоронних органах (Генпрокуратура, МВС); на думку 10% – на Верховному Суді.

КМІС проводив опитування з 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України (віком 18 років і старше).

В ході опитування проведено 1500 інтерв’ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. Дані цього дослідження порівнюються з результатами опитувань КМІС, які були проведені з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: