НОВИНИ

Зернову корпорацію України очолить банкір Олександр Мужель

19.03.2020 18:32
HtvJlVX1vho4lRXRXcyQNRLqhuOMxcfd

За даними декількох джерел, наразі Олександр Мужель вважається основним кандидатом на заміну глави правління “Державної продовольчо-зернової корпорації України” Саймона Чернявського. Він досвідчений інвестиційний банкір, який керує інвестфондом Renedes, орієнтованим на Україну. Пише znaj.

З біографії, доступної в Інтернеті, Олександр Мужель – інвестиційний банкір, що спеціалізується на операціях з міжнародного боргу та реструктуризації. Раніше він був виконавчим директором американського банку Merrill Lynch та віце-президентом нідерландського банку ING Bank. У Merrill Lynch керував департаментом міжнародного боргового фінансування регіону СНД.

Наразі він керує інвестиційним фондом Renedes, орієнтованим на Україну.

Як відомо, ДПЗКУ отримав позику від Китаю у розмірі 3 мільярди доларів ще у 2012 році. У своєму останньому публічному інтерв’ю, в березні 2020 року, Саймон Чернявський повідомив, що компанія збанкрутує до кінця 2021 року.

Якщо інформація підтвердиться, призначення Олександра Мужеля означало б, що уряд розглядає питання реструктуризації позики з Китаєм як головного пріоритету компанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: