НОВИНИ

Зернова політика України базується на принципах стабільності – Тарас Качка

21.05.2021 09:34
UKRAINE-RUSSIA-CONFLICT-AGRICULTURE

Сьогодні, 20 травня, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качки відкрив Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN-2021», яка відбувається у Києві. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

«Маркетинговий рік, що минає, наново підняв важливі питання у світлі сільського господарства, зробивши їх дійсно актуальними для кожного з нас. Це і питання продовольчої безпеки, і зміни клімату, і побудови стабільних продовольчих систем. Цього року термін «продовольчі системи» є номер один в системі міжнародної бюрократії. У вересні цього року відбудеться Саміт ООН з продовольчих систем, що є гарною нагодою переосмислити і наново вписати Чорноморський регіон в глобальні продовольчі системи», – зазначив Тарас Качка у вітальному слові.

Заступник Міністра наголосив, що Україна має досить системно підходити до формування зернової політики, яка має базуватися на стабільності і передбачуваності ринків. Важливою є роль кожного учасника цього процесу – від фермерів, які мають планувати свій розвиток на десятки років вперед, до Уряду, який вже навчився зберігати спокій та не приймати поспішних рішень.

«Зернова індустрія в Україні є запорукою злагодженого розвитку національної економіки. Наразі у нас починається цикл підсумкових конференцій маркетингового року. Це справді глобальний і стратегічний діалог між державою і бізнесом, який допомагає знаходити баланс в питаннях розвитку зернового ринку», – підкреслив Тарас Качка.

Нагадаємо, що Рада підтримала призначення Любченка на посаду міністра Мінекономіки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: