НОВИНИ

Зеленський підписав закон про скасування мита на рукави для зерна

17.08.2022 13:36
do-ukrajini-pryamuye-persha-partiya-timchasovih-zernoshovishch

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що використовуються для зберігання зернових та/або олійних культур (№7548-1). Про це говориться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», пише agronews.ua.

«Відтепер не підлягають оподаткуванню обладнання та вироби для зберігання, перевезення, завантаження і розвантаження зернових та/або олійних культур при ввезенні на митну територію України. Зазначене звільнення діятиме у період дії воєнного стану на території України та протягом 30 днів з дня його припинення чи скасування», — уточнили в асоціації.

Зазначається, що цей закон є важливим для аграрного сектору, адже допомагає вирішити проблему зберігання сільськогосподарської продукції, яка гостро постала через складну ситуацію з логістикою. В результаті збройної агресії росії багато зерносховищ було знищено, а потужності елеваторів, які залишилися, є недостатніми.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: