ВАЖЛИВО

Зеленський озвучив, коли в Україні відновлять Міністерство аграрної політики

27.06.2020 20:26
ооо

Володимир Зеленський озвучив коли в Україні відновлять Міністерство аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

Під час зустрічі з аграріями Херсонщини президент пообіцяв відновити Міністерство аграрної політики та продовольства України до закінчення сесії ВРУ. Така відповідь від Володимира Зеленського прозвучала на запитання члена правління ВАР Володимира Хвостова щодо важливості якнайшвидшого відновлення роботи відомства.

Член правління ВАР Володимир Хвостов озвучив президенту основні проблеми агросектору

Під час зустрічі з аграріями Херсонщини президент пообіцяв відновити МінАПК до закінчення сесії ВРУ! Така відповідь від Володимира Зеленського прозвучала на запитання члена правління ВАР Володимира Хвостова щодо важливості якнайшвидшого відновлення роботи відомства.Окрім того, Володимир Хвостов наголосив на інших важливих питаннях аграрного сектору, які потребують вирішення: ✅ремонт та розширення мереж зрошеня, перезапуск роботи Держводагенства, прийняття закону про об'єднання водокористувачів;✅проблеми із підключенням до електромереж та отримання дозволів у ДАБІ;✅налагодження роботи Держгеокадастру.

Posted by Всеукраїнська Аграрна Рада on Saturday, June 27, 2020

Окрім того, Володимир Хвостов наголосив на інших важливих питаннях аграрного сектору, які потребують вирішення:

✅ремонт та розширення мереж зрошеня, перезапуск роботи Держводагенства, прийняття закону про об’єднання водокористувачів;
✅проблеми із підключенням до електромереж та отримання дозволів у ДАБІ;
✅налагодження роботи Держгеокадастру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: