НОВИНИ

Збільшення «Укрзалізницею» тарифів на вантажоперевезення призведе до втрат аграріїв

03.07.2020 11:32
https://agronews.ua/

Збільшення «Укрзалізницею» тарифів на вантажоперевезення призведе до здорожчання продукції аграріїв. Про це повідомляє Главком, пише agronews.ua.

Новий договір «Укрзалізниці» на вантажоперевезення передбачає приховане підвищення тарифів, що суттєво збільшить видатки аграріїв і їхня продукція стане неконкурентноздатною. Про це заявив депутат народний депутат Микола Кучер.

«Для аграріїв це погано, а чому зроблено це? В «Укрзалізниці» вирішили, що тарифи вони не зможуть збільшити, відтак  збільшили в цих нових договорах додаткові послуги. Відповідно, вони всю свою неорганізованість і всю свою нетямущість в деяких випадках перекладають на бізнес», – сказав Кучер.

За його словами, зростання тарифів на перевезення залізницею призведе до здорожчання продукції аграріїв і вітчизняні експортери втратять свої позиції на світових ринках.

«Якщо в «Укрзалізниці» не буде наведений лад, то це буде безкінечний процес і відповідно ці послуги будуть ще більші і ми будемо неконкурентні на деяких ринках. Тим більше, якщо говорити сьогодні про Україну, яка є надзвичайно великим експортером, – то це вдарить не тільки по бізнесу,  а  також  по наших дорогах, тому що багато хто знову перейде на автомобільні перевезення. І нові дороги, які у нас роблять,  сьогодні будуть знову перевантажені», – пояснив Кучер.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що не вдасться обійтися без збільшення тарифів «Укрзалізниці» на вантажоперевезення, зазначивши при цьому, що затвердження нового договору на надання УЗ послуг з організації перевезень вантажів відклали до липня.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: