НОВИНИ

Затверджено нову методику польового оцінювання посівів соняшнику та ріпаку

17.01.2019 07:41

Методика установлює правила польового оцінювання насіннєвих посівів соняшнику та ріпаку за показниками сортових якостей. 21 листопада 2018 року прийнято наказ Мінагрополітики № 558 «Про затвердження Методики польового оцінювання насіннєвих посівів соняшнику та ріпаку» для застосовування аудиторами із сертифікації. Відповідний наказ розроблено з метою адаптації українських стандартів до вимог законодавства ЄС. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Застосування агрономами-інспекторами нової методики дозволить підвищити сортову чистоту українського насінництва, забезпечити зростання урожайності олійних культур та відкрити шлях насінню сортів вирощених в Україні на світовий ринок», — зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.

Так, методика установлює правила польового оцінювання насіннєвих посівів соняшнику та ріпаку за показниками сортових якостей, ступеня стерильності батьківських компонентів гібридів, гібридів F1 та сортів, засміченості бур’янами, ураженості хворобами та заселеності шкідниками.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: