НОВИНИ

Запровадження ринку землі значно вплинути на зміцнення гривні

16.02.2020 18:08
ya-15495 (1)

Запровадження ринку землі може значно вплинути на зміцнення гривні. Таку думку висловив керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин. Він переконаний, що  на наступному тижні курс долара збережеться в межах 24,4-24,7 грн за долар. Про це повідомляє “Сегодня”.

За словами експерта, наступного тижня українцям краще утриматися від продажу  готівкової валюти, а в довгостроковій перспективі гривню чекає ослаблення.

“Драйвером може стати прийняття або неприйняття закону “Про ринок землі “. Якщо його приймуть, та ще дозволять нерезидентам купувати землю, це стане додатковим трендом на зміцнення гривні, оскільки нерезиденти стануть поступово заводити в Україну валюту під майбутні інвестиції в агроринок” , – вважає експерт.

Разом з тим, член  Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин впевнений, що курс на наступному тижні, як і раніше, буде визначати Національний банк. Він радить утриматися на наступному тижні від продажу валюти.

“Поки можна сказати одне: курс на тижні не виросте до 25 грн за долар. Але навряд чи і впаде нижче 24 грн за долар. Зараз, нагадаю, він знаходиться посередині – близько 24,5 грн”, – вважає експерт.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: