НОВИНИ

Закупівельні ціни на свинину відновили зростання

04.11.2023 10:11
pig-603

Жовтень завершився відновленням закупівельних цін на свинину. Про це повідомляє асоціація «Свинарі України», пише agronews.ua.

Зазначається, що останні торги жовтня завершилися позитивним коливанням цін на свиней забійних кондицій: середньоринкова позначка підвищилася на 4,3% проти попереднього тижня і склала 70,7 грн/кг. Відповідну середню позначку зафіксували на заході та в центрі, а основні товарні партії реалізували по 70-72 грн/кг. На сході, де попередньо фіксували найвищі ціни, цього тижня вони були дещо нижчими, стартуючи від 68 грн/кг, тоді як максимальні котирування спостерігалися на півдні — до 73,5 грн/кг.

«Представники м’ясопереробної галузі наразі сумніваються, чи позитивне коливання цін сигналізує вихід із сезонного цінового піке. Так, частина з них констатує, що перебіг реалізації відповідає звичним осіннім трендам, а оператори глибокої м’ясопереробки ще не розпочали формувати запаси сировини для зимових свят. За відсутності відчутніших чинників тиску на ціни інші заготівельники сподіваються на їх стабілізацію, не відкидаючи і можливості подальшого зміцнення», — відсумували в асоціації.Перегляди: 74
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: