НОВИНИ

Зараз відбувається рейдерське захоплення держпідприємства,- Фонд держмайна

17.04.2020 13:34
original

Зараз відбувається рейдерське захоплення державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Про це повідомив заступник директора департаменту комунікацій Фонду держмайна України Микола Ганіч у коментарі hromadske, пише agronews.ua.

За його словами, наразі головний офіс державного підприємства захопили колишні менеджери цієї компанії, яких Фонд держмайна звільнив у зв’язку з інформацією про корупцію. Однак це рішення Фонду державного майна оскаржили у суді.

«Наразі, прикриваючись рішенням суду, старий менеджмент фактично захопив приміщення головного офісу Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, не допускаючи до управління новопризначених менеджерів», — повідомив Ганіч.

За його словами, до офісу держпідприємства прибули представники Фонду державного майна. Вони також звернулися до правоохоронних органів, аби ті надали правову оцінку діям колишнього керівництва Об’єднаної гірничо-хімічної компанії.

Рішення суду, яке скасовує рішення про звільнення колишнього менеджменту цього державного підприємства, Фонд державного майна планує оскаржити. Там зазначають, що це рішення суд ухвалив напередодні, 16 квітня.

Об’єднана гірничо-хімічна компанія — це державне стратегічне підприємство, яке здійснює видобуток титанової руди. Компанію внесли до переліку великої приватизації та готували до продажу приватним інвесторам у 2020 році (через карантин дату приватизації перенесли на пізніший період).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: