НОВИНИ

Заборону на імпорт курятини з України досі не зняли чотири країни

16.04.2020 10:32
https://agronews.ua/

Японія, Оман, Китай і Південна Корея ще не зняли заборону на імпорт курятини з території України, яку було введено через спалах пташиного грипу у Вінницькій області в січні поточного року. Про це в коментарі УНІАН повідомила в. о. голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Ольга Шевченко. Пише agronews.ua з посиланням на УНІАН.

“Заборону на імпорт курятини з території Вінницької області досі не зняли Гонконг, Кувейт і Казахстан. При цьому продовжують заборону на торгівлю з усією країною Японія, Оман, Китай та Південна Корея”, – сказала вона.

За словами Ольги Шевченко: “Євросоюз, Молдова та Об’єднані Арабські Емірати дозволили ввезення птиці з усієї території України, крім 10-кілометрової зони навколо джерела спалаху – агропідприємства “Хутір” у Немирівському районі Вінницької області. На сьогодні джерело захворювання повністю ліквідовано”.

“Місцева адміністрація оголосила про завершення карантину з грипу птиці у Вінницькій області ще 14 березня. Однак, згідно з міжнародними правилами, територія України буде вважатися вільною від пташиного грипу з 14 травня, тому обмеження на імпорт низки країн поки діють”, – пояснила Ольга Шевченко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: