НОВИНИ

За рік в Україні було приватизовано 12 спиртзаводів

11.01.2023 14:09
ukrspirt2

Приватизаційний аукціон, на який буде виставлено окреме майно Сторонибабського спиртзаводу, відбудеться 12 січня на Prozorro.Продажі. Про це говориться у повідомленні Фонду держмайна України, пише agronews.ua.

Стартова ціна 53,3 млн грн. Загальна площа активу складає 17 979 м².

До складу майна Сторонибабського спиртзаводу, що підлягає приватизації, входять 28 об’єктів: адмінбудинки, спиртопідвали, артсвердловини, будинок солодовні, котельня, спиртосховища тощо. Головна будівля заводу розташована у селі Сторонибаби Золочівського району Львівської області, за адресою: вул. Нова, 4.   

Зазначається, що потужність підпрєимства складає 3 тис. дал спирту на добу. Завод спеціалізується на виробництві етилового спирту, а також мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв.

«Після відновлення малої приватизації Фонд держмайна провів 12 приватизаційних аукціонів з продажу спиртзаводів. Загалом переможці торгів запропонували понад 849 млн грн за ці об’єкти. Це втричі більше від сукупної стартової вартості», — уточнили у відомстві.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: