НОВИНИ

За 8 місяців 2020 року «Рівнеазот» випустив 540,2 тис тонн мінеральних добрив

28.09.2020 16:32
https://agronews.ua/

За результатами роботи 8 місяців 2020 року, ПрАТ «Рівнеазот», що входить в групу підприємств азотного бізнесу Group DF, випустив 540,2 тис. тонн мінеральних добрив. Про це повідомила пресслужба компанії, пише agronews.ua

Зокрема, підприємством вироблено 24,5 тис. тонн аміаку водного технічного, 378,5 тис. тонн аміачної селітри, 4,5 тис. тонн аміачної селітри (у вигляді плаву), 132,7 тис. тонн ВАС (вапняково-аміачної селітри). Завод також виробив за звітний період 219,3 тис. тонн технічного аміаку та 386,5 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

«Виробіток товарної продукції у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року зберігся. Темп зростання склав 100,4%. Підприємству вдається втримувати високий рівень виробництва. Особливість поточного року – аміаку власного виробництва було використано в 1,6 раза більше, ніж за аналогічний період. Це дало змогу максимально завантажити потужності цехів з виробництва мінеральних добрив. У 2020 році ми виробляємо більше продукції глибшого переділу. Наша стратегія залишається незмінною: ми фокусуємося на виробництві тієї продукції, яка більш маржинальна для нас. При цьому 100% укладених з фермерами та трейдерами контрактів повністю виконуються», – прокоментував Михайло Заблуда, Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот».

Зі слів керівника підприємства єдине, що негативно почало впливати на збут – це масовий вихід на український ринок мінеральних добрив іноземного виробництва.

«Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі дуже боляче б’є по українськім хімічним підприємствам, вони вже 3-й місяць поспіль проводять скорочення персоналу. Тому ми вважаємо, що необхідно прийняти на найвищому рівні невідкладні заходи задля відвернення негативного сценарію розвитку ситуації в хімічній індустрії України», – зазначив Михайло Заблуда.

Нагадаємо, за 8 місяців 2020 року Черкаський «АЗОТ» виробив понад 1,1 млн тонн азотних добрив.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: