НОВИНИ

З’явилися деталі третьої спроби уряду щодо запуску закону про децентралізацію

29.01.2020 19:04
karta-rayoniv-Ukrayini-2020-21020


Уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України» №2804, розроблений спільно з громадськістю. Це вже третя спроба втиснути в новий законодавчий формат адміністративну реформу та децентралізацію. Про це сповіщає Куркуль.

У Мінрегіоні пояснили, що прийняття такого закону дасть змогу вирішити низку давніх проблем.

Наприклад, чинним законодавством у сфері адміністративно-територіального устрою не надано визначення терміну «адміністративно-територіальної одиниці». Також є неузгодженість окремих норм Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та недосконалість законодавства щодо порядку вирішення питань адміністративно- територіального устрою. Адже в Україні досі чинний указ президії Верховної Ради Української PCP «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української PCP» від 12 березня 1981 року.

Також варто звернути увагу на той факт, що Кабінет міністрів України затвердив зміни до методики формування спроможних територіальних громад.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: