НОВИНИ

З грудня Гонконг імпортує американську охолоджену свинину

27.12.2019 17:31
svynyna3

Федерація експорту м’яса США (USMEF) оголосила про масові поставки охолодженої свинини з США до Гонконгу, повідомляє AgroTimes з посиланням на  Meatinfo.


Цього року в Гонконзі аукціонні ціни на живих свиней, за даними департаменту гігієни харчових продуктів і гігієни навколишнього середовища Гонконгу, зросли в 2,63 раза – з середньомісячного показника у 1188 гонконзьких доларів у січні до 3132 гонконзьких доларів у листопаді.

Зростання цін пояснюється значним зниженням – приблизно на 56,9% – чисельності живих свиней, імпортованих із материкового Китаю, з середнього рівня в 4083 на день у січні до 1757 на день – у листопаді.

«США є найбільшим постачальником охолодженої свинини на азіатські ринки, включаючи Японію і Корею», – зауважив старший віце-президент USMEF Asia Pacific Джоель Хаггард. – Понад половину загальної експортної вартості охолодженої свинини в США було отримано від продажу в Азію».

За його словами, наразі США мають достатні запаси свинини для експорту, а ціни на ринку живих свиней у Штатах приблизно на 80% нижче від недавніх аукціонних цін у Гонконзі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: