НОВИНИ

З державної власності вкрали половину сільгоспземель

03.11.2019 13:02
поле1-1024x680

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов пропонує для забезпечення державної підтримки АПК на рівні 8,48 млрд грн. взяти 4 млрд грн. з відсотка від продажу державних земель при запуску ринку. Про це міністр розповів 31 жовтня під час брифінгу. Про це пише АПК-Інформ.

«У нас буде ринок землі, деякі держземлі будуть приватизовані, надходження від цього можуть бути надані як держпідтримка. Зараз в бюджеті є 4,4 млрд грн., один з варіантів знайти ще 4 млрд грн. – відсоток від продажу держземель надати на підтримку фермерам», – сказав Милованов на брифінгу в Кабінеті міністрів.

За його словами, Мінекономіки може направити в 2020 р. 3,9 млрд грн. на здешевлення кредитів аграріям для покупки земель сільгосппризначення, 2,5 млрд грн. на держпідтримку галузі тваринництва, зберігання та переробку сільгосппродукції, 780 млн грн. на фінансову підтримку виробників, 500 млн грн. на формування статутного капіталу Фонду часткового гарантування кредитів.

У свою чергу заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький повідомив, що орієнтовно при запуску ринку землі надходження від продажу держземель в четвертому кварталі 2020 р. можуть скласти 7 млрд грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: