ВАЖЛИВО

З 28.06 розпочнеться прийом заявок на бюджетні дотації на утримання поголів’я корів, кіз та овець

27.06.2024 13:11
4

Прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець розпочнеться у п’ятницю 28-го червня, о 12 годині. (Раніше початок прийому оголошувався на 27 червня). Про це повідомляє Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Прийом заявок відбуватиметься через Державний аграрний реєстр.

Спеціальна бюджетна субсидія надаватиметься : 

  • для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.
  • для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів – у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій.

При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики.

Довідково. Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918.Перегляди: 153
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: