НОВИНИ

З 15 червня відкриють міжнародні пункти пропуску в міжнародних аеропортах України

12.06.2020 18:34
https://agronews.ua/

Кабмін відкриває з 15 червня міжнародні пункти пропуску в міжнародних аеропортах України і затвердив нові критерії для перетину іноземними громадянами українського кордону. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі, пише agronews.ua.

“З 15 червня українці можуть подорожувати до Албанії та США – без обмежень на кордоні, Великобританії – з дотриманням карантину 14 днів, Туреччини – без обмежень на кордоні та з тестуванням по прибуттю, а з 27 червня – до Тунісу (з тестуванням по прибуттю)”, – зазначив у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, після покращення епідемічної ситуації в Україні розглянуть можливість відкриття з 1 липня авіасполучення з Кіпром, Чорногорією, Грузією та Грецією.

“Сьогодні уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для низки іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів”, – додав Криклій.

Він підкреслив, що ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: