НОВИНИ

ЄС офіційно скасував заборону на імпорт української курятини

05.03.2020 07:02
ptytsefabryka-na-glavnuyu-696x464

Європейський Союз офіційно скасував заборону на ввезення української курятини, яку запровадили у зв’язку зі спалахом пташиного грипу на Вінниччині. Про це повідомив представник України при Європейському Союзі Микола Точинський, на своїй сторінці у мережі Facebook.

«У результаті проведеної консолідованої роботи з Європейською Комісією сьогодні опубліковано рішення щодо зняття заборони ЄС на імпорт та транзит територією ЄС продукції птахівництва з України», — написав МиколаТочинський.

За його словами, ЄС застосовуватиме до України принцип зонування у разі запровадження заборони на ввезення якоїсь продукції.

Наприклад, у разі спалаху пташиного грипу на Вінниччині ЄС заборонить ввезення курятини не з усієї території України, а лише з цього регіону.

«Але ми не зупиняємося на досягнутому та плануємо запровадити механізм раннього попередження в аграрному секторі, що сприятиме своєчасному попередженню та належній боротьбі з захворюваннями тварин і рослин та запобіганню їх можливого негативного впливу на взаємовигідні торговельні відносини між Україною та ЄС», — додав Точинський.

Нагадаємо, 23 січня ЄС призупинив весь імпорт м’яса птиці з України через спалах пташиного грипу на Вінниччині.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: