НОВИНИ

ЄС планує вдвічі зменшити використання пестицидів у сільському господарстві

11.12.2019 09:22
picture_chomu-ljudstvo-ne-zmo_155_p0

В Європейському Союзі планують різко обмежити використання хімічних засобів захисту рослин та боротьби зі шкідниками. Брюссель планує сприяти застосування генної інженерії при вирощуванні рослин, щоб підлаштуватися під кліматичні зміни, пише  propozitsiya.com.

Згідно з новими планами Єврокомісії, застосування таких засобів має скоротитися на 50 відсотків до 2030 року. Очікується також запровадження подібних обмежень на використання хімічних добрив.

Крім того, Брюссель планує сприяти застосуванню генної інженерії при вирощуванні рослин, щоб підлаштуватися під кліматичні зміни, йдеться далі в повідомленні медіагрупи.

Представник Єврокомісії відмовилася коментувати цю інформацію, пославшись на те, що глава відомства Урсула фон дер Ляйєн (Ursula von der Leyen) і віце-голова Франс Тіммерманс, відповідальний за захист навколишнього середовища, мають намір 11 грудня представити нову стратегію щодо поліпшення екології в Європі “Green Deal”.

В рамках стратегії навесні 2020 року планується презентація пропозицій для сільськогосподарської галузі під заголовком “Від виробника до споживача”, а реалізація конкретних ініціатив почнеться не раніше кінця року. Для цього знадобиться згода більшості країн ЄС.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: