НОВИНИ

ЄС хоче заборонити називати веганські продукти ковбасою та бургерами

09.04.2019 12:57

Зоозахисники та вегетаріанці критикують можливість ухвалення подібного рішення. В Комітеті Європарламенту з питань сільського господарства обговорюється питання заборони використання «м’ясних» назв для веганських та вегетаріанських продуктів. На думку деяких парламентарів назви «стейк», «м’ясо», «ковбаса», «бургер» та ін. мають бути закріплені лише за продуктами, що містять у своєму складі м’ясну сировину. Про це повідомляє Meat-Inform.

Голосування за пропозицію сільськогосподарського комітету пройде в травні, після чергових виборів до Європарламенту, утім вже зараз зоозахисники та прихильники харчування без продуктів тваринного походження критикують можливість ухвалення подібного рішення. На думку активістів, такий крок буде сприяти погіршенню іміджу веганських та вегетаріанських продуктів.

Після буму популярності відмови від продуктів тваринного походження, в Європі активізувались рухи противників такого способу харчування. Тиждень тому на веганському фестивалі Vegfest у Великобританії відбулася акція «м’ясоїдів».

«Ми (група з 8 активістів) влаштували цю акцію протесту тому, що веганство є недоїданням, і ви не можете отримати більш ніж 15 поживних речовин з рослин. Деякі з нас — колишні вегани, які мали серйозні проблеми зі здоров’ям через відмову від продуктів тваринного походження», — заявили активісти.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: