НОВИНИ

ЄБРР готовий дати Україні гроші на запуск ринку землі

11.11.2019 14:16
picture2_ukrgazbank-mozhet_352744_p0

У Європейському банку реконструкції та розвитку повідомили, що готові надати фінансову підтримку запровадженню в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомив директор ЄБРР у справах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

«Українці заслуговують на те, щоб мати прозорий та справедливий ринок сільськогосподарських земель, а також бути захищеними від корупції та зловживань. Я вірю, що міністр (Тимофій Милованов — ред.) та його команда переведуть нас за цю межу, а ми будемо готові надати фінансову підтримку», — повідомив Патроне за підсумками зустрічі з міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофієм Миловановим.

Він також зазначив, що ЄБРР цілком підтримує намір України створити ринок сільськогосподарських земель. «Це історична можливість», — прокоментував Патроне проведення в Україні земельної реформи.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі на Київському економічному форумі Патроне заявив, що «Україні не слід поспішати із запровадженням земельної реформи».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: