НОВИНИ

Японці створили електричний роботрактор майбутнього

30.01.2020 18:02
200129_001

Японська компанія Kubota, що займається виробництвом важкої техніки, представила прототип безпілотного сільськогосподарського трактора майбутнього. Згідно з повідомленням компанії, нова машина, яка покликана полегшити працю фермерів, отримала назву X Tractor, пише EcoTechnology.

На виставці в Кіото Kubota представила X Tractor, розроблений в рамках програми підтримки фермерів по автоматизації сільськогосподарської техніки Agrirobo. Ця програма передбачає поступову заміну людей, що йдуть на пенсію, зайнятих в сільському господарстві, роботами 20 різних типів.

Трактор працює на електриці, живиться від літій-іонних батарей та сонячних панелей.

За допомогою систем GPS, бортових сенсорів, кількох камер та штучного інтелекту, що відповідає за навігацію, трактор може автономно рухатися як по звичайних полях, так і рисових. Комп’ютер стежить за станом погоди та зростанням зернових культур, аналізує різні фактори та сам вирішує, коли пора виїжджати та починати сіяти, обробляти ґрунт або збирати врожай.

Замість коліс у трактора чотири гусеничних мотор-колеса — це оптимальна схема для підтримки зчеплення на ґрунтах різних типів, включаючи водянисті рисові поля. У кожної гусениці окремий двигун, так що вони можуть обертатися кожна зі своєю швидкістю. Така конструкція дозволяє здійснювати розвороти практично на місці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: