НОВИНИ

Які продукти небезпечно вживати у спеку

12.07.2021 18:07
tipi-di-cibo.1020x680

У періоди виснажливої спеки дуже важливо правильно харчуватися. Деякі продукти здатні зневоднювати ваш організм і нанести тим самим шкоду здоров’ю. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Гостра їжа. У гострій їжі міститься речовина під назвою капсаїцин, який своєю чергою викликає припливи жару. У дуже жарку погоду не рекомендується вживати перець і інші гострі продукти, щоб уникнути підвищеного потовиділення. Плюс до всього, гостра їжа швидко зневоднює організм.

Смажена і нездорова їжа. Така їжа негативно впливає на ваше загальний стан здоров’я. Смажені продукти швидко зневоднюють організм. До того ж в такий період вони дуже важко перетравлюються.

Соління. Солоні огірки, мариновані помідори та різні інші соління містять багато натрію, що може призвести до затримки води, набряку та здуття живота. Також же така їжа може викликати нетравлення шлунка.

Солодощі та борошняні вироби. У дуже спекотні літні дні кращим вибором стане відмова від солодкого, випічки, борошняних виробів. Річ у тому, що ця група продуктів також дуже швидко зневоднює організм. До того ж важко перетравлюються.

Що корисно їсти в спеку? При такій погода рекомендується вживати такі продукти: полуницю, огірки, кабачки, селеру, латук, диню. Ці овочі та фрукти містять багато води, що в спеку дуже важливо для організму.

Нагадаємо, який фрукт сприяє довголіттю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: