ВАЖЛИВО

Як зміняться ціни на продукти у грудні в Україні

01.12.2021 08:36
shutterstock_633378200

За словами економічного експерта в Україні Economic Outlook Адріана Пантюхова, вартість продуктів харчування в грудні в Україні збільшиться на 1,5-2,5%.Про це повідомляє КомментарііУА, пише agronews.ua.

Зокрема, за прогнозом експерта, на українців чекає подорожчання м’яса, овочів та імпортних фруктів.

Адріан Пантюхов зазначає, що перед новорічними святами жителі скуповують продукти на ринках та в магазинах, тим самим створюється їхній тимчасовий дефіцит.

“З огляду на те, що зараз відбувається зміцнення долара по відношенню до гривні (зараз курс знаходиться на рівні 27.1 UAH/USD з тенденцією до подальшого зростання до 27.5-28.0 UAH/USD до кінця року), у грудні зростуть ціни на імпортну продукцію, зокрема на фрукти”, — додає фахівець.

Крім того, економічний експерт наголошує, що вартість продуктів збільшиться у зв’язку із зростанням цін на електроенергію та природний газ. Він зазначив, що представники бізнесу, на відміну від побутових споживачів, будуть змушені платити значно більше.

Читайте також: Стало відомо, як в Україні зміняться правила нарахування плати за землю.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: