ВАЖЛИВО

Як в Україні відбуваються земельні онлайн аукціони

14.09.2023 12:28
an_post_14_09_23

Земельні торги на електронних аукціонах відбуваються за аналогією до усіх торгів на Прозорро.Продажі. Три раунди на підвищення ціни, і перемогу здобуває учасник із найвищою ціновою пропозицією.

Для участі в торгах учасники повинні, перш за все, зареєструватися на акредитованому електронному майданчику. І так, як і організатори, через новостворений особистий кабінет вже працювати: подавати пропозиції на цікаві аукціони, завантажувати необхідні документи та у визначений час і дату брати участь в самому аукціоні.

До початку торгів ніхто не знає, скільки учасників і з якими ставками  прийшло на аукціон. Лише після його старту відкриваються цінові пропозиції потенційних покупців чи орендарів, але, знову ж таки, без імен. Традиційно вони підписані як «Учасник 1», «Учасник 2» і далі. Ви як учасник будете підписані «Ви».

Потім уже будуть анонсовані три раунди, в яких по черзі (три хвилини на кожного учасника) даватиметься право потенційним покупцям чи орендарям  за бажання підвищувати ставки. Все просто та зрозуміло. Конкуренція доброчесна та доступна для всіх.

При цьому спостерігати за ходом торгів може будь-хто в режимі онлайн.

Нагадуємо, що усі оголошення із продажу та оренди земельних ділянок можна знайти у центральній базі даних. Проте набагато зручніше переглядати і відбирати за фільтрами усі земельні аукціони безпосередньо на електронному майданчику Української універсальної біржі. Адже коли ви знайдете необхідну ділянку на торгах, зможете відразу зареєструватися та подати пропозицію. А ще матимете повний супровід менеджерів майданчика на усіх етапах підготовки до торгів.

Також спеціально для ринку землі на майданчику УУБ  створили зручні мобільні сервіси із пошуку лотів:  Земельний бот у Телеграмі та аналогічний Земельний бот у Вайбері. Тисячі підписників уже підписалися у мобільному додаткові, яким частіше користуються, та оцінили переваги таких інструментів. Адже Земельний бот присилає повідомлення на мобільний відразу, як тільки лот із потрібними вам і заданими параметрами з’являється у системі електронних торгів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: