ТЕХНОЛОГІЇ

Як отримати кредит на 12 місяців за 15 хвилин в МФО Finsfera

17.05.2024 13:56

Деякі фінансові питання потребують негайного вирішення. Це стосується ситуацій, коли потрібно терміново сплатити за оренду приміщення, житла, внести заставу за велику покупку або купити хороший подарунок близькій людині. Щоб ситуація не стала кризовою, ви можете взяти кредит на 12 місяців онлайн на сервісі Finsfera на найпростіших прозорих умовах. Тривалість погашення досить комфортна, щоб повернути позику повністю або частинами непомітно для себе та без навантаження на бюджет.

Чому вигідно взяти кредит онлайн

Отримання позики онлайн з будь-якої точки України — безпечна та дуже зручна послуга. Надати кредит онлайн можуть лише офіційні МФО, які створили дієві прозорі умови для швидкого подання документів та розгляду заявки без особистої присутності позичальника.

Які переваги отримання мікрокредиту

 • Віддалене оформлення. Процес отримання кредиту починається із заповнення онлайн-заявки на сайті. Це займає лише кілька хвилин і не потребує відвідування офісу або очікування у чергах.
 • Швидкість. Рішення про те, щоб видати кредит на картку приймається протягом кількох хвилин.
 • Відсутність дзвонів. Фахівці не дзвонять для узгодження даних. Для ухвалення рішення достатньо заповненої онлайн-заявки.
 • Онлайн підписання договору. Онлайн кредит на 12 місяців передбачає, що і підписати договір можна віддалено, не приїжджаючи до офісу.

Ці зручні та прості умови створені для того, щоб ви могли взяти кредит максимально швидко та без зайвого клопоту.

Як самостійно оформити позику на 12 місяців

Отримати кредит онлайн на карту можна самостійно, без консультації спеціалістів МФО. Вся процедура виконується на сайті за простою інтуїтивно зрозумілою інструкцією. Однак у разі виникнення питань та труднощів, позичальник завжди може зателефонувати фахівцям за номером гарячої лінії, щоб виконати всі дії легко та швидко за їхніми підказками.

Покрокове оформлення позики:

 1. Перейти до особистого кабінету на сайті Finsfera.
 2. Ввести номер телефону, адресу електронної пошти для отримання інформаційних повідомлень.
 3. Додати номер кредитної картки для отримання грошей.
 4. Пройти процедуру дистанційної верифікації для ідентифікації вас як клієнта свого банку.
 5. Заповнити заявку на отримання позики.
 6. Дочекатися схвалення запиту.
 7. Підписати договір з умовами кредитування.
 8. Отримати позику на свою карту протягом 15 хвилин.

Онлайн кредитування виконується за мінімальних вимог до позичальників. На відміну від банків, де знадобиться безліч документів і перевірок, ми схвалюємо кредит навіть за наявності невеликих прострочок по кредитній історії.


Перегляди: 15
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: