НОВИНИ

Як українці голосують за петицію про термінове відновлення Мінагрополітики

05.02.2020 12:02
700aea43064b2796c168bcb95d9dd663

28 січня 2020 року на сторінці для подачі петицій Уряду України, з’явилася вимога “Терміново відновити Міністерство аграрної політики та продовольства України (Мінагрополітики) як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України”. Петицію розміщено на «Урядовому порталі».

Автором петиції є Захарченко Олександр Анатолійович.

“Терміново відновити Міністерство аграрної політики та продовольства України (Мінагрополітики) як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. “,- йдеться у повідомлені.

“Для забезпечення формування та реалізації державної політики у сферах рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства та безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства, лісового та мисливського господарства, ветеринарної медицини, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, у сферах карантину та захисту рослин, у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів”, – вимагають автори петиції.

Петиція №41/003283-20еп.

Дата початку збору підписів: 28 січня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: 82 дні

Станом на 5 лютого петицію підписали 82 особи з 25000 необхідних.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: