АГРОБУХГАЛТЕРІЯ

Як фізичній особі отримати пільгу зі сплати податку за землю

19.02.2022 18:07
a02c928ef968c7a9530113052f94687a_orig

Як зазначають у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області, що для підтвердження права на пільгу з плати за землю та нерухомість необхідно подати заяву та деякі документи. Про це повідомляє cv.tax.gov.ua, пише  agronews.ua.

Щороку власникам нерухомого майна та земельних ділянок нараховуються податки, які встановлюються рішеннями сільської, селищної або міської рад.

Органи місцевого самоврядування також мають право визначати перелік пільгових категорій населення щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, чи земельної плати.

«Ознайомитися із рішеннями самоврядних органів та перевірити, чи людина має право на пільгу, чи ні, можна на сайті відповідної територіальної громади. Адже для того, аби фахівці податкової служби краю, нараховуючи вищевказані податки, застосували пільгу, громадянам необхідно звернутися із відповідними заявами про застосування пільги до податкових інспекцій за місцем реєстрації», — зазначають у повідомленні.

До заяви необхідно долучити відповідні документи, які підтверджують належність особи до пільгової категорії, принагідно громадяни можуть провести звірку нарахованих сум.

У податковій службі наголошують, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: