НОВИНИ

Висока точність розподілу насіння в рядку Väderstad Tempo

12.06.2024 11:45
170411-181331-2390

Система дозування насіння Gilstring Seed Meter від компанії Väderstad, яку встановлено на високошвидкісних сівалках Tempo, гарантує незрівнянну точність на найвищих швидкостях сівби. Робота висівного пристрою із надлишковим тиском повітря значно покращує процес дозування насіння та його транспортування до посівного ложа порівняно із вакуумними системами. Завдяки надлишковому тиску повітря, висівний пристрій Tempo дає змогу повністю контролювати переміщення насіння від дозування до закладання в ґрунт. Дякуючи цьому, ані вібрації, ані  схили не впливають на точність дозування насіння.

Також високій точності висіву насіння сприяє використання електроприводу у дозувальному пристрої, оскільки він забезпечує сталість обертів, у той час як механічні передачі через переміщення сошника призводять до нерівномірності обертів, що може в 1,5– 2 рази змінювати інтервал між насінинами.

Стабільну роботу електродвигунів підтримують генератор і акумулятор, які встановлено на сівалці, що робить її повністю незалежною від електросистеми трактора.

Сьогодні сівалки Tempo здатні сіяти будь-яке насіння з ідеальними результатами: кукурудза, цукрові буряки, соя, соняшник, ріпак, бавовна, сорго, тощо. Високий ступінь універсальності Tempo зумовлено легкою зміною відстані між рядками і налаштування машини для різних типів культур. Обирайте якість та універсальність. Будьте першими!


Перегляди: 524
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: