НОВИНИ

Виробництво популярних пестицидів переносять в Україну

20.03.2020 17:04
v-ukraїni-viroblyatimetsya-shhe-odin-populyarnij-gerbiczid-2-1024x562

Компанія ALFA Smart Agro, один із лідерів українського ринку засобів захисту рослин та мікродобрив, переносить в Україну виробництво популярного гербіциду – Хаммер Дуо. Повідомляє пресслужба компанії.

Майже половина посівів пшениці та кукурудзи в Україні обробляється препаратами цієї групи. А тому для аграріїв виробництво гербіциду на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) матиме ряд переваг. Це дозволить забезпечити максимальний контроль якості гербіциду відповідно до високих стандартів, що встановлені на БЗПФ. А також оптимізувати логістику та оперативно доставляти продукти до споживачів.

Минулого року на Білоцерківському ЗПФ встановили інноваційну лінію з виробництва гербіцидів у препаративній формі суспензійних емульсій. Першим продуктом, виробництво якого відбулося на новій лінії, став популярний гербіцид Оскар Преміум. Цього року до нього додали виробництво системного гербіциду з розширеним спектром дії Хаммер Дуо.

«Виробництво суспензійних емульсій є складним технологічним процесом, який вимагає поєднання органічних та неорганічних речовин: мікрочастинки діючих речовин вкриваються органічною оболонкою. Завдяки наявності органічних компонентів, суспоемульсії мають м’яку дію на культурні рослини, але забезпечують тривалий захист та високу ефективність контролю бур’янів. Технологічні можливості БЗПФ дозволяють виготовляти такі складні препарати», – зазначив Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Він також наголосив, що лінія для виробництва суспензійних емульсій, відповідно до міжнародних стандартів Crop Life, встановлена в окремому цеху, де виробляють лише гербіциди.

Приміщення цеху повністю відокремлене від інших приміщень, доступ до нього регламентований відповідно до світових стандартів галузі. Це виключає можливість перехресного забруднення під час виробництва препаратів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: