НОВИНИ

Виробники яблук масово відмовляються від зберігання

13.01.2023 14:09
apple

Через віялові та екстрені відключення світла процес зберігання яблук помітно ускладнився, і деякі виробники взагалі відмовляються від подальшого зберігання, оскільки наразі забезпечити стабільне енергоживлення просто не змозі. Про це йдеться в огляді ринку журналу «Садівництво по-українськи», передає AgroTimes, пише agronews.ua.

«Якщо ще у вересні-жовтні можна було говорити про те, що все ж таки виробники активно закладають яблуко на довгострокове зберігання у надії на поліпшення цінової ситуації у другій половині сезону, то вже зараз ситуація виглядає менш оптимістичною», – констатує Марія Лакеєва, експерт плодоовочевого ринку України.

Перед Новим роком продажі яблук трохи зросли. По-перше, в певній мірі зменшилася їхня пропозиція, по-друге, враховуючи нестабільний курс валют і очікуване удорожчання екзотичних фруктів, не виключається і збільшення попиту на яблука, пояснює експертка.

В цілому на внутрішньому ринку яблук ситуація суттєво навряд чи зміниться, вважає вона. Виробники будуть продавати в першу чергу те яблуко, яке не підходить для довготривалого зберігання.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: