НОВИНИ

Виробники цукру отримають держпідтримку через високі ціни на газ

01.02.2022 15:01
yaya-16314

Кабінет міністрів розгляне можливість державної підтримки для виробників цукру у випадку збереження високих цін на газ восени 2022 року, коли розпочнеться новий сезон цукроваріння. Про це міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook, пише agronews.ua.

“Хочу звернутись до асоціації “Укрцукор”. У випадку надвисоких цін на природний газ восени 2022 року уряд знайде для бурякоцукрової галузі збалансоване рішення щодо ціноутворення на газ на період цукробурякового виробництва на заводах. Тому спокійно інвестуйте у вирощування і плануйте посівні площі згідно зі сівозміною”, – написав Лещенко.

Міністр нагадав, що у січні Кабмін вже запровадив спеціальні умови придбання газу для виробників соціальних продуктів харчування.

“На лютий усі їхні потреби закрито”, – наголосив Лещенко. 

Рішення поширюється на компанії, для яких основним видом діяльності є виробництво борошна пшеничного першого сорту, молока пастеризованого жирністю 2,5% (у плівці), хліба житньо-пшеничного, яєць курячих категорії С1, птиці (тушки курячої), а також батону та соняшникової олії, які були внесені у відповідний перелік також 30 грудня.

При цьому дія цієї постанови має тривати до кінця карантину Covid-19, але не довше кінця квітня 2022 року.

Читайте також: Українські селекціонери вивели високоврожайний сорт картоплі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: