НОВИНИ

Виробництво рибної продукції суттєво скоротилося

12.10.2021 10:35
fish_main_02

Багаторічна корупція в Держрибагенстві призвела до падіння виробництва в рибної продукції на 30%. А рівень зарплат в цій сфері — один із найнижчих. Про це повідомляє Перший Діловий, пише agronews.ua.

Громадянська рада при Держрибагенстві звернулася з листом до Президента Володимира Зеленського, де просять главу держави розібратися в ситуації. Зокрема, перевірити Держрибагенство на предмет службової недбалості й порушення законодавства. Також автори документу просять викорінити корупційні схеми в агенстві, які роками гальмують розвиток рибного господарства і знищують водні ресурси України, і призначити на керівні посади відомства виключно професіоналів з багаторічним стажем роботи, які знають, як побороти корупцію.

У зверненні зазначається, що пропозиції на призначення керівників від профільного міністерства блокуються урядом, а це робить неможливим реалізацію дієвих реформ у рибній сфері.

Нагадаємо, що Вчені створили новітній підсолоджувач.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: