НОВИНИ

Винороби зіткнулися з дефіцитом пляшок

28.05.2022 13:04
890_450_60b268a4a63d0

Під час війни російські загарбники знищили в Гостомелі не тільки «Мрію», а й місцевий склозавод, де виготовлялись, зокрема, й пляшки для вина. Про це повідомляє propozitsiya.com, пише agronews.ua.

«Зараз, у зв’язку зі знищенням заводу в Гостомелі, де ми закупляли пляшку, прогнозується дефіцит тари для всієї галузі», — повідомила Оксана Буячок, співвласниця крафтової сімейної виноробні Father’s wine із селища Гусятин на Тернопільщині.

Також у виноробів виник дефіцит стрічок для підв’язки винограду. Знайшли альтернативний варіант — українського виробництва.

Наразі Father’s wine призупинили будівництво нової виноробні та зосередились на волонтерстві — виготовляють захисні оборонні елементи, ліжка для армії, шиють плитоноски, подушки і ковдри для тимчасових переселенців, спальні мішки, організовують харчування призваних військових в місцевому військоматі.

Виноробня Father’s wine розташована далеко від бойових дій, тому їм вдалось зберегти виробництво.

«На мою думку, від війни важко вберегти виноробню, особливо якщо загарбниками є російська армія (яка п’є усе, що горить). Ці варвари знищують все, що трапляється на їх шляху. Можливо, підземні погреби і можуть врятували частину виробництва, але не в ситуації нинішніх подій…», — розповіла Оксана Буячок.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: