НОВИНИ

Вино з часнику, гарбуза або томатів – найбільш незвичайні напої

13.03.2020 21:02
alkogol

Американське видання “Bravo TV” зробило добірку найбільш незвичайних вин з часнику, гарбуза, помідора, авокадо і соку клена. Про це пише УНН.

Вино з авокадо

Вино з авокадо виробляє виноробня Шнеблі (Schnebly Winery). Вона розташована в Південній Флориді, і є однією з небагатьох виноробень США, які не використовують для виробництва вина виноград. Замість ягоди використовуються кокоси, авокадо, лічі. “Вино з авокадо – це звеселяючий напій, який має освіжаючий смак з акцентом на цедру лимона і аромат, який нагадає вам веселий сонячний день Флорида-Кіс”, – говорять творці напою.

Вино з гарбуза

Вино з гарбуза виробляє виноробня під назвою “California Fruit Wine Co”. Вона розташована в місті Сан Дієго, Каліфорнія. Спочатку винороби розробили рецепт алкогольного сиропу з гарбуза. Він мав 0,5-2,2% оборотів. Збільшивши міцність напою до 14% оборотів, винороби дали йому визначення “вино”. “Це – напівсолодке вино з ароматом осені”, – говорять творці напою.

Вино з часнику

Виробництвом вина з часнику займається винний завод “Rapazzini Winnery”, який розташований в місті Гілрой, штат Каліфорнія, США. Свій відгук про напій залишив відомий британський винний експерт і дегустатор Оз Кларк, назвавши часникове вино “нечестивим союзом смаків”. Так чи інакше, але напій користується популярністю у покупців уже кілька років.

Вино з соку клена

Вино з соку клена – це десертне вино, яке виробляють сьогодні як в Америці, так в Новій Шотландії. Воно має близько 12% оборотів. Творці напою кажуть, що таке вино поєднуэться з латте або капучино, як, наприклад, коньяк з кавою.

Вино з помідорів

Вино з помідорів виробляють в Квебеку (Канада). Напій називається “Omerto”, має блідо-золотий колір і, за словами його творців, вважається аперитивом. Крім канадців, вино з помідорів виробляють також американці – у Флориді. Виробництвом займається виноробня під назвою “Florida Orange Groves”, яка, крім помідорів, додає в вино гострий перець.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: