НОВИНИ

Винайдено кросівки, які після використання перетворюються на дерево

11.11.2021 18:33
johnny-footwear

Мода на захист довкілля та боротьбу зі змінами клімату змінює моду на одяг та взуття. Все більш популярними стають переробка речей, їх повторне використання та виготовлення одягу з натуральних матеріалів. Утім, зі взуттям не все так просто. Щороку в смітниках опиняються мільйони пар кросівок з пластиковою підошвою. Про це повідомляє  SEEDS, пише agronews.ua.

Процес їх виготовлення супроводжується значними викидами СО2, а їхнє розкладання триватиме тисячі років. Вихід є – створювати кросівки з інших матеріалів. Наприклад, канадець Люк Хоул винайшов кросівки, які після використання легко розкладаються в ґрунті.

Взуття Houle, Johnny Footwear виготовлене з натуральних матеріалів. Зокрема, підошву роблять з каучуку. Модель названа на честь садівника Джонні Епплсіда, який у ХІХ столітті поширив яблуні у Північній Америці.

Пара таких кросівок вартує 109 доларів. Крім можливості утилізувати продукт без шкоди для природи, взуття містить ще одну інновацію. В підошві заховано пакетик з насінням яблука. Тому, якщо ви вирішите закопати старі кросівки в саду, з них виросте яблуня, пише greenqueen.com.hk.

Для запуску масштабного виробництва власник стартапу Люк Хоул запустив кампанію зі збору коштів на Kickstarter.

Екологічні кросівки виготовлені із стовідсотково біорозкладних і сертифікованих матеріалів Fair Trade. Взуття добре амортизується, щоб забезпечити комфорт. Воно легке для ніг та не пропускає вологу.

Інноваційні кросівки доступні у двох кольорах – білому та чорному. Обидва варіанти “снікерсів” мають червоні шнурки.

Читайте також: Названо лідера серед фальсифікованих продуктів.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: