НОВИНИ

Вилучено 100 вагонів з білоруськими калійними добривами для потреб України

29.03.2022 12:02
belaruskalij_vahony_780x470-xrxps

Державне бюро розслідувань заблокувало дві спроби незаконного експорту продукції Республікою Білорусь через територію України – виявили 100 вагонів з  калійними добривами та 2 вагони сталевої продукції. Про це повідомляє прес-служба ДБР у Facebook, пише agronews.ua.

“Працівники ДБР виявили на залізничній станції “Коростень” 100 вагонів з калійними добривами. У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ встановлено, що продукція загальною вагою майже 7 тисяч тонн прямувала від білоруських поставників до азійських країн.

Також працівники ДБР заблокували транзит 2 вагонів сталевої продукції загальною вагою 139 тонн. Товар направлявся з Білорусі транзитом через Україну замовникам з півночі Африки”, – йдеться у повідомленні.

Обидва постачання мали бути відвантажені замовникам морським транспортом з українських портів, додали у відомстві.

Працівники Бюро поінформували Житомирську обласну військову адміністрацію про примусове вилучення зазначеного майна для державних потреб.

Читайте також: В Україні торговельні мережі змінили роботу в умовах війни.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: